DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.09.2020 18:16:31 

Sugar Ray -hockey cards-www.hokejovekarty.sk

ITG - Leaf This is it ?!?

Vítejte na stránce hokej-karty.websnadno.cz v sekci ITG - Leaf This is it ?!?

Tak tohle je konečná !

Tak tohle už je definitivní dno , firma ITG jak jsme jí znaly už ztratila kredit , punc kvality, kterej si dekádu budovaly jakoby se poslední roky vytrácel , produkovaly série v pořád většim množství ale byly to v podstatě od sebe neroznatelný produkty za různý ceny , tak trošku zaspaly dobu co se týče designu - grafiky , v tomhle kreativitou zrovna neoplívaly a zahltily trh , zdá se že ztratily soudnost přestaly dávkovat ty karty přiměřeně a vkusně , začaly de facto provozovat prostituci .

Bylo to zajímavá alternativa k produkci firmy Upper Deck , ketrá si jede to předvídatelný konstatní "svoje" , no co ale následovalo po tom co majitel ITG B.Price prodal licenci Leafu to už je definitivní rána do vazu týhle značce . 

Leaf po lejblem ITG zplodil nejodpornější serii hokejových karet všch dob si troufam tvrdit i vzhledem k tomu že byly použitý do těhle hnusů drahocenný relikvie legendárních hráčů NHL , neni to tak trochu plýtvání ? 

Problém s logama týmů NHL u Leafu vyřešily po svym , na rozdíl od ITG který používaly fotky hráčů od ramen nahoru , Leaf loga vymazal což vypadá pak na těch kartách dost divně , za sebe řikám že to působí mnohem hůř než ty pověstný ITG hlavy .

 

 


Zvláštní jsou taky tyhle dresovky kde to zase vychytaly tak že na kartě jsou dresy otočený , to vypadá taky odcizeně , nebo ještě horší je snad kombinace fotka - a ukázání zad jak tady na tý kartě , kde neni Gretzky , legendární golman Habs Ken Dryden a Bobby Orr , tam asi Leaf nesmí používat ani fotografie těch hráčů , předpokládam že to tak teda bude , protože Orr a Gretzky maj podepsáno exkluzivně s UD a Dryden vůbec s žádnou firmou .

Vrchol hnusu jsou pak karty Maximum Memorabilia , nejhorší karty v histoii jednoznačně , naprosto nic neřikájící od osobněná karta kde mohly použít kus čehokoliv rozeznáte je od sebe navzájem jenom tim nápisem nahoře uprostřed kde každej kus maximální memorabílie dostane přidělenýho zaručeně svýho hráče , aby to dostalo glanc a hodnotu tak jsou tyhle jsy karty limitovaný . Jako tenhle McDavid , jakkoliv šílená karta tak si myslim že na ebayi v aukci od dolaru by skončila tak za 30 dolarů , tohle mi hlava prostě nebere .


Ale na druhou stranu pravda je že se v týhle serii vyskytnou i krásný karty , to zase jo , jedná se vždycky o legendy z 30 - 40tých a 50tých let když zrovna taky nemaj vyretušovaný loga svých týmů , ok ale to je dejme tomu jedna karta ze třiceti - čtyřiceti a to je málo na to aby se dala serie hodnotit pozitivně to je prostě blbost .

Tohle je po všech stránkách špatně , co to je za design pro boha ? Memorabilie vypadá jako jeden kus bílího ručníku použitej pro všechny čtyři hráče ikdyž by tam měly být evidetně čtyři různý kousky ..... fakt ošklivá karta ..


Balíček po pěti kartách za 170 Dolarů , děkuju pěkně .......

Jak to vypadá když kuchnete balíček ........


A jede se dál - rána pod pás aneb Leaf vydává sérii Vault !

Kupili jste si kdysi balíček některý z těch high end sérií od ITG Superlative nebo Ultimate ? Cítili jste tu vyjmečnost ,mysleli jste si že máte exkluzivní karty , těžko sehnatelný cenný relikvie , nebo jste podstoupily soubuje v aukcích na ebayi , pak jste se radovaly jak malí haranti že se vám povedlo nějakou tu vytouženou kartu v aukci vybojovat , měly jste dokonce kartu se stausem 1 of 1 za kterou jste daly půlku výplaty , ty karty prostě byly jiný , zajímavý atd.

No tak dneska už víte jak chutná ten pocit když vás někdo nakopne s rozeběhem do slabin , nic moc že ?

Tak přesně tohle udělal Leaf všem těmto lidem , jedná se o naprostou neúctu , devalvaci značky a statusu 1/1 karet . V ekonomice se tomu řiká inflace . Hodně lidí z toho nebylo nadšených a naprosto tyhle lidi chápu , ale na druhou stranu jsem taky chápal lidi který ty vault bylíčky kupovaly ve velkym , byly k mání za přijatelnou cenou , většinou karty dneska těžko sehnatelný , co se jenom tu a tam objeví ne ebayi . Tak kdo měl prachy tak proč toho nevyužít ne ? Dostal naprosto identický karty , jenom s cejchem ITG Vault , pro tyhle lidi super ne?

Tady jsem pořád ještě chápal tu nákupní horečku , ty karty co dřív produkovalo ITG - Superlative i starší Ultimate hlavně ještě před výlukou byly nádherný , v případě Leaf - ITG Used 15 / 16 to už ale zůstalo mimo moje chápání .

 

Karta s označením Vault 1 OF 1 , krasavice ? Určitě ! Ale majitelé původních karet asi radostí a nadšenim ke stropu neskáčou ......

Takže kam se nám to řítí Leaf ? Jejich politika je jasná , urvat tady a teď co nejvíc , vytěžit co nejvíc z toho že se na scénu valí Connor McDavid , z dřívější prestiže ITG značek Ultimate a Superlative protože sami o sobě evidetně za moc nestojí .

Až tohle pomine , ztratí se doufám i Leaf z trhu hokejových karet .