DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.09.2020 18:16:31 

Sugar Ray -hockey cards-www.hokejovekarty.sk

NeDUHY

Je jasný že firmy , který se zabývaj výrobou hokejových karet , nemůžou vyhovět všem , neni na světě ten co by se zavděčil lidem všem , nebo jak se to řiká )) . Ale co považuju za největší neduhy ?- když vám firma udělá něco tak srandovního jako na obrázku co jsem si vypujčil z jednoho zahraničního fora a místo duhy složíte neDUHY . Totiž rainbows anglicky , můžou být různý řadovka , paralelky v různejch limitech , jsy , patch až po Shiled nebo jenom různě barevný řadový karty bez limitu jako třeba u serií jako Score nebo Victory .

Takže máte tři identický karty , jak z nich uděláte duhu ? No na jednu natisknete silver , na druhou třeba black a na třetí silver a máte hotovo , kdybyste tápaly a nevěděly která je ta cenná , cenější a nejcenější tak na zadní straně  je většinou u ITG karet nápověda . Jinak obvykle gold bývá ta nejhodnotnější z neduhy . 

Tady jde o karty ze serie Heros and Prospects jestli se nepletu z tzv. HPéček , u serií jako Superlative nebo Ultimate což jsou nejdražší serie výrobce to bohužel neni o moc vychytnější co se rainbows týče , jinak mám ITG rád ale tohle mě politicky korektně řečeno mrzí , stejně jako už dekádu stagnující design karet . Tohle by už vážně chtělo změnu . Myslim že to nejsou žádný zázraky vytvořit alespoň jinou barvu pozadí .

Na ukázku jedna duha od Upper Decku , je to trošku extrémní srovnání ale jen tak pro představu a to jsem se držel ještě hodně při zdi , cenově svýho času asi srovnatelná serie . Ale mě osobně se daleko víc líbí duhy UD i z těch nejlevnějších serií jako Victory nebo MVP . Jiný barvy a ve předu vyraženej limit jednoduchý a krásný na první pohled , dát dohromady takovou duhu je prostě radost pro sběratele konkrétního hráče . 

Na ukázku co mám na mysli , duha z mojí sbírky Alexe Yashina , no neni to krásný ?

Krásný duhy umí vytvořit taky firma Panini a nejde taky o žádný dražší serie , například Certified se speciálníma efektama jako je nuflex , se kterym paradoxně přišli první ITG - duflex , nebo karty zrcadlovky atd. ITG sice nemá licenci na NHL ale to v tomhle směru nehraje roli , B.Price sice řiká ITG licencováno sběrately , to je krásnej slogan ale některý neduhy  ITG zbytečně sráží dolu .