DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.09.2020 18:16:31 

Sugar Ray -hockey cards-www.hokejovekarty.sk

UD směr

Upper Deck -  současnost a možný vývoj 

Po tom co jsem zkouknul "upoutávku" na nový Black Diamond od UD , mi definitivně došlo , jak budou vypadat boxy budoucnosti , tak jak se zcvrkly SPGU 14-15 na jeden balíček s pěti kartama , kde jsou i řadový karty limitovaný do čísla dresu hráče , tak ne že by se zcvrkla i šance na nějakej ten pořádnej hit co by stál za ty peníze co do boxu vrazíte , protože na rovinu tam nikdy žádná velká šance nebyla , člověk většinou skončil s nějakou lacinnou jersey kartou , no name nováčkem atd.

Ty boxy - teď už balíčky jsou strukturovaný podle mě uplně stejně co si měl v boxu - máš teď v balíčku stejně drahym nebo spíš dražšim , tři rádoby hity , který vychází v průměru na tisícovku každej , když to člověk rozpočíta , no nic to je druhá věc , ale ty base karty a paralelky , inserty mizí .

Stejně mi to přijde jako ubohost , protože oni dobře ví že ne každej box měl aspoň nějakou hodnotu , tak se uchýlily k tomu nejjednosduššímu způsobu jak každej jeden zatraktivnit tim že omezí počet karet celkově a baseky budou limitovaný , to je dost málo podle mě .

Ale tohodle golaman bych třeba bral v průběhu sezony  kdy vychytal Hamburgler Otawě postup do play off se stal hvězdou a tohle byla v tý době jeho nejcenější karta ikdyž je to řadovka -

                      Nový BD jdou na dřeň , pět karet v balíčku , plus jeden bonus balíček - s jednou kartou WTF ?!? , jedna karta jakoby oddělená , nepatřící do série Black Diamnod jako takový jak jsem pochopil - karta nováčka .

Tyhle Exquisite cards budou průběžně vycházet během sezony v různých seriích , postupně jak se budou na ledě objevovat další a další nováčci , takže to neni žádná exkluzivita a bonus výhradně v BD .

Neměl jsem rád ani BD ani SPGU , jednotlivý karty když se povedly byly nádherný , Upper Deck dělá designově nejkrásnější karty to se musí nechat v tomhle na ně nikdo nemá a neměl , Net cord z SP GU , stick karty , auto patche , paraleky z BD atd. to jsou nádherný karty , ale ty série celkově jsou hrozně předražený , obsah většiny boxů , vůbec neodpovídá ceně , já jsem asi divnej ale muj názor je že za 90 nebo 120 dolarů i víc by měl člověk dostat adekvátní protihodnotu a ne že může doufat že chytne zrovna jeden z pěti boxů kde bude něco hodnotnýho nebo zajímavýho a když ne tak to zkusí zase příště , taková je přece hra , blbost !

Box BD byl dost nudnej , v každym boxu byly dvě jersey karty s hodnotou tak jeden dolar , když měl člověk kliku tak insert Hardware heroes jestli se nepletu nebo ty prsteny za výhru SC , pak ještě mohl chytnout podpisovku , ale to byly v drtivý většině hráči co nevycházely v těch dražších sériích , takže taky nic extra .

řadovky a paralelky pěkný , mě se nejvíc na tý serii líbily ty Emerald limitovaný do deseti s podpisem nebo bez . Rc Emeraldy do pětadvaceti . Ty duhy se tam daly složit pěkný ale jinak nic moc . 

BD Emerald parallel bez podpisu Brian Elliott a verze s podpisem Zach Parise obě limit / 10 , rc verze limit 25 Oscar Klefbom

 

Vážně krásná BD duha 

Zrovna u BD se mi ta změna konceptu líbí , jenom pro ty mladý se zužuje výběr , když už tedy eventulně budou chtít třeba na vánoce od rodičů koupit nějakej box tak ze současný doby už toho moc na výběr nebude , tady je prostě cesta vybrat něco z těch starých dobrých Pacifiků nebo starších boxů od Panini kde hlavně ty 11-12 nebo 12-13 boxy se daj sehnat za rozumnou cenu ale holt bez McDavida a spol.

Já si pamatuju když vyšly Score 94-95 , jambo balíčky za 130,-kč je tenkrát prodávaly jestli si dobře vzpomínam , mě bylo tušim 12 a žebral jsem u mámi aby mi jeden koupila ....nekoupila a to bylo zdrcující , musel jsem jenom přihlížet jak ostatní otvíraj , tak to byl jeden smutnej příběh z minulosti ale pro ty mladý dneska asi neni nic jinýho než jenom sledovat brejky ostatních , docela smutný .

Nebo pak asi jenom ty group brejky , jiná cesta jak se dostat k těm současnym kartám od UD není , pak snad už jenom se pomodlit a zkusit něco nabidovat na ebayi .

Na druhou stranu ty mladší chtěj karty Toewse , Seguina ,Stamkose atd. hráčů na který koukaj v televizi a na internetu , oni nechtějí Douga Weighta ještě za St.Louis , Bertuzziho za Vancouver apod. 

Ale zpátky k BD a tý nový politice UD , další věc co mě zaujala ale nenadchla jsou ty diamanty - skutečný diamanty tentokrát , ty se poprvé objevily v serii od Panini - National treasures , ty karty byly limitovaný do pěti od každýho hráče a bylo jich požehnaně .

I v tom se mi hrozně líbila firma Panini , protože dávaly šanci všem , nerozlišovaly , ty karty měly vysoko draftovaný nováčci i ti co šli hodně pozdě , veteráni i současný hvězdy .

Karta z National Treasures Jhonas Enroth - karta s diamantem limit 5 

V BD 15-16 budou takhle zkrášlený RC karty , přičemž čím lepší hráč na draftu tím víc diamantíků na kartě , McDavid je čtyřkovej plejer to je jasný . Karty limitovaný do / 99 ks , plus paralelky .

Další novinkou v serii BD budou booklety a jumbo patche , podobný jako byly vydaný v serii Premier 14-15 .

A takhle budou vypadat karty s pravými diamanty od UD a pak že nekopírujou Panini :) promo fotka od UD hráč kterej byl ohodnocenej jenom na tři kousky ...

Docela by mě zajímalo jakou hodnotu maj ty diamanty a co to má společnýho s hokejem ?? Kdyby za ty peníze radši nakoupily jiný věci , místo diamantů bych radši , kartu s kusem hole , rukavice , brusle nebo helmy jako v Prime nebo Dominion od Panini , nebo co třeba Complete package jako dřív dělaly ITG ?

Takže asi změna byla zapotřebí ale ukáže se co jsou ty nový BD vlastně zač až po prvních brejcích , oznámení ceny a check listu , je jasný že sezona 15-16 se bude točit kolem nováčků ještě víc než tomu bylo dřív , takže se bude prodávat cokoliv , navíc ten koncept se osvědčil UD jak u SPGU , Premier i Ultimate , McJesus utáhne asi cokoliv , jdou fámy že UD má dokonce vydat až přes dvacet sérií pro novou sezonu klidně bych tomu věřil , potenciál je tady obrovskej a tohle bude každopádně vyjmečná sezona to je bez debat .