DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.09.2020 18:16:31 

Sugar Ray -hockey cards-www.hokejovekarty.sk

Nováčci v sezoně 15 / 16

Vítejte na stránce hokej-karty.websnadno.cz v sekci Nováčci v sezoně 15 / 16

Protože teď sleduju hlavně dění kolem týmu Blues tak žačnu u nich

Podle mě mají Bluesmani jeden z nejkompaktnějších týmů v celý lize a bude hodně těžký pro jednoho z těchto nováčků vyšoupnout ze sestavy kohokoliv z těch borců co hrály stabilně v prvnim týmu v minulý sezoně .

Ale tyhle tři hráči by snad mohly během sezony dostat šanci a pár zápasů odehrát .

Hodně slibně se jeví Colton Parayko , velkej , silnej hráč , obránce typu Chrise Prongera , silovej ale dokáže podržet a rozehrát puk , hodně nepříjemnej pro soupeře , rychlej a tvrdej . V přípravnym kempu nováčků organizace Blues byl kapitánem , v sezoně 14 - 15 hrál v NCAA to jsou ty severoamerický univerzitní soutěže , tyhle soutěže kde hrajou náctiletý vysílá i televize v USA a Kanadě je to celkem sledovaný , pak se přesunul do AHL do týmu Chicago Wolves což je farma St.Louis Blues .

Těžko si na něj dělat názor na základě statistik z těch soutěží , to je u takových hráčů jeho typu zavádějící , navíc ještě v tomhle věku , obránci zrajou jako víno , jeho přednosti budou jinde .

Myslim že je velká šance že ho uvidíme naskočit během sezony do nějakýho zápasu NHL je hodně fyzicky vyspělej a určitě ho budou chtít vyzkoušet , otestovat v ostrym zápase NHL .

Colton Parayko

 

 

Pak jsou tady dva šikovný útočníci Ivan Barbashev , ten hrál zase kanadskou QMJHL a statistky má vynikající , stejně dobře se ukázal taky na MS hráčů do dvaceti let v sedmi zápasech 3+3 .

Letos absolvoval už svůj druhý předsezoní nováčkovský kemp a už by se rád prosadil do prvního týmu , velký kamarád a býval spoluhráč D.Jaškina , hrály spolu dokonce v jednoum útoku a teď je tedy šance že se znovu potkají v jednom týmu .

Ivan Barbashev

 

A třetí prospect je Robby Fabbri , další velice šikovnej útočník , dokáže dávat goly , má dobrou střelu a techniku hole , otázka je jestli nebude problém jeho menší postava , uvidíme jak se bude jevit trenérskýmu týmu Blues , jestli v jejich očích už bude fyzicky schopnej ústát zápas v NHL a daj mu šanci už letos .

Robby Fabbri